Witam na mojej stronie!

Pracuję w branży IT od 2006 roku, dzięki czemu posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaufanie Klientów. Specjalizuję się w projektowaniu graficznym oraz w budowie stron internetowych dla firm.

Oprócz prac związanych z kreacją i programowaniem, oferuję obsługę serwisową oraz wsparcie techniczne, dzięki czemu moja oferta jest kompleksowa. Z moich usług korzystają przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także duże korporacje oraz osoby indywidualne.

Poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy z zakresu IT i reklamy, zapewniam usługi na wysokim poziomie. Gwarantuję terminowość oraz realizację projektów zgodnie z oczekiwaniami oraz najlepszymi wzorcami i obowiązującymi trendami.

Doświadczenie nabyte przez ostatnie 10 lat, pozwala mi realizować bardzo złożone projekty, które wymagają kreatywności oraz obszernej wiedzy z zakresu projektowania i programowania.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moimi realizacjami i aktualnymi promocjami. Natomiast osoby zdecydowane na moje usługi, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Michał Jabłoński
michal.jablonski@brainwork.pl

Image