O nas

Brainwork. Projektowanie z głową!

Pracujemy w branży IT i reklamie od 2006 roku, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaufanie Klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym oraz w budowie stron internetowych dla firm.

Oprócz prac związanych z kreacją i programowaniem, oferujemy obsługę serwisową oraz wsparcie techniczne, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa. Z naszych usług korzystają przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także duże korporacje oraz osoby indywidualne.

Poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy z zakresu IT i reklamy, zapewniamy usługi na wysokim poziomie. Gwarantujemy terminowość oraz realizację projektów zgodnie z oczekiwaniami, najlepszymi wzorcami oraz obowiązującymi trendami.

Doświadczenie nabyte przez ostatnie 14 lat, pozwala nam realizować bardzo złożone projekty, które wymagają kreatywności oraz obszernej wiedzy z zakresu projektowania i programowania.

Jako założyciel Brainwork zachęcam Państwa do zapoznania się z niektórymi realizacjami i aktualnymi promocjami. Natomiast osoby zdecydowane na nasze usługi, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Michał Jabłoński
Założyciel Brainwork

Image